Субота, 04.02.2023, 04:20
Ставище і Ставищенщина
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії каталога
Ставищенське козацтво [24]
Громадські організації [16]
Політичні партії [5]
Про ОСББ [0]
Міні-чат
 Каталог статей
Головна » Статті » Громадське життя » Громадські організації

КОНЦЕПЦІЯ ПОЛІТИКИ НГО “СИЛЬНІ ДУХОМ”

Ставищенська районна громадська організація

 „Сильні духом”

 09400 Київська обл., смт. Ставище, вул. Радянська 26а кв1.  Тел.: 8096 67 68 270  АППБ „Аваль”  м. Біла Церква  МФО  321121 р/р 260084725

 

 

КОНЦЕПЦІЯ ПОЛІТИКИ  НГО  “СИЛЬНІ ДУХОМ”

“НГО  як можливість людям з обмеженими  фізичними можливостями для соціальної адаптації, реабілітації та інтеграції в суспільні процеси”.

 

1.          Керуватися в діяльності Концепцією Сталого Розвитку України зокрема щодо - покращення якості життя людей з таких головних напрямків:

-             соціальне та економічне забезпечення;

-             екологічно сприятливе середовище для життя;

-             підвищення безпеки для життя;

-             покращення стану здоров’я.

2.          Висвітлення ключових зв’язків між охороною довкілля та соціальною економічною безпекою та захищеністю населення.

3.          Запобігання інвалідності спричиненій забрудненням довкілля через інформування про: первинний догляд за здоров’ям, догляд за дитиною до і після народження; просвітницькі компанії скеровані на попередження появи фізичних, розумових, психічних пошкоджень; компанії проти інфекційних хвороб.

4.          Сприяння в збереженні або покращенні рівня життєздатності інвалідів.

5.          Сприяння забезпеченню допоміжними пристроями і обладнанням відповідно до потреб інвалідів, як важливими засобами для зрівняння можливостей.

6.          Сприяти доступу до інформації що входить в сферу життєвих інтересів інвалідів та розширює їх права та можливості, сприяє інтеграції в суспільні процеси.

7.          Сприяти розвитку потенціалу інвалідів через допомогу в реалізації їх творчих  та інтелектуальних можливостей.               

8.          Вживати заходи що спрямованні на доступність для інвалідів різних закладів сфер культури, торгівлі, державних закладів, вулиць та інших елементів довкілля. 

9.          Проведення досліджень та вивчення перешкод, які негативно впливають на життя інвалідів, через анкетування, інтерв’ю та поширення результатів у ЗМІ.

10.     Сприяти процесам адаптації, реабілітації та інтеграції в суспільні процеси, які б ґрунтувалися на дійсних  особистих потребах інвалідів.

11.     Започаткування заходів направлених на працевлаштування та підприємництво в інвалідному середовищі.

12.     Вироблення планів та програм які сприяють підвищенню економічного і соціального статусу інваліда.

13.     Підтримка масового спорту, культурних заходів, як засобів покращення якості життя, що сприяють реабілітації та інтеграції, і зміцнюють соціальну  згуртованість. Організація спортивних та відпочинкових заходів.

14.     Поглиблення усвідомлення серед населення та державних органів щодо людей з обмеженими фізичними можливостями, їх прав, потреб, можливостей та їхнього вкладу, покращення взаємної обізнаності та результатів співпраці.

15.     Розвивати та поглиблювати обмін думками та інформацією - між НГО “СИЛЬНІ ДУХОМ”, інвалідним середовищем району та владними структурами для вироблення оптимальних результатів та встановленні потреб і пріоритетів.

16.     Взаємодія та координація роботи з державними та недержавними організаціями для забезпечення належного реагування на потреби інвалідів.       

17.     Розвиток ініціатив, що дозволяють громадянам ефективно брати участь в демократичних процесах на місцевому рівні. Посилення представництва НГО “Сильні духом” в органах місцевого самоврядування.

18.     Систематичне ініціювання громадянської поведінки - мешканець стає громадянином, а населення – громадянським суспільством.

19.     Розвиток міжнародної соціальної солідарності на місцевому рівні.                                                                                              

20.     Впровадження гендерних підходів при прийнятті рішень та програм НГО.

 

 

Голова правління                                                              Горкун Ю. А.

Категорія: Громадські організації | Додав: Leonid (15.12.2008)
Переглядів: 1706 | Рейтинг: 5.0/6 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі та скачувати файли можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук
Рекомендуємо
Україна інкогніта_ Архівний відділ РДА ФК "Хілд-Любомир" Телерадіокомпанія "Грант" Ставищенські стайні Ставищенський музей Ставищенська бібліотека
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0