П`ятниця, 23.03.2018, 15:03
Ставище
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії каталога
Ставищенське козацтво [24]
Громадські організації [16]
Політичні партії [7]
Про ОСББ [4]
Міні-чат
 Каталог статей
Головна » Статті » Громадське життя » Про ОСББ

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4
Сторінки:

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Чесно кажучи, до того, як ми з чоловіком придбали квартиру в нашому будинку, я не сильно цікавилась питаннями ЖКГ. Можливо, не цікавилася б і далі, але цинічний шантаж забудовника - ЗАТ "Познякижитлобуд”- змусив мене замислитись над тим, що "что-то тут нєчісто”. Ну, не може така тіпо серйозна кантора на рівному місці шантажувати власних покупців- "інвесторів” невидачею правовстановчих документів, якщо вони не підпишуть з їхньою фірмою "Рада” Договір "Про участь у витратах на утримання будинку”!
"Добре, - сказав мій чоловік. - Я підпишу, але... заплачу вам хоч копійку лише за виконавчим листом. Якщо ви його колись отримаєте, звісно”. Як неважко здогадатись, жодної копійчини наш ЖЕК від нас з чоловіком за майже 11 років так і не отримав. Сюрприз, Сюрприз! Зате причини шантажу виявилися простими, як господарське мило - за нашими з сусідами непрямими (бо хто ж нас допустить до бухгалтерії?) підрахунками, наш приватний ЖЕК витрачав на утримання нашого будинку приблизно в ШІСТЬ!!! разів менше, ніж збирав з мешканців по квитанціях.
Договір з ЖЕКом ми з чоловіком розірвали при першій же можливості. Так само вчинили й багато інших сусідів, але ЖЕК вперто продовжує позиватись до нас, посилаючись саме на цей договір. Бєдняжки - і це незважаючи на те, що тіпо обслуговує будинок тепер інша контора - "Рада 2”, яка самовільно, шляхом "одностороннього правонаступництва”, перебрала на себе наш будинок. Ресурс з кріпаками-людішками, ага.
Про ОСББ | Просмотров: 886 | Добавив: admin | Дата: 17.10.2011 | Коментарі (0)

Із ростом тарифів на обслуговування житла, якість послуг падає. Це не проминула підмітити  "Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг", яка створена у Тернополі з метою встановити контроль за якістю житлово-комунальних послуг. І коли в Тернополі ці послуги в певній мірі виконуються, то в Чорткові все більше зростає обурення реальною сутністю справ. А сутність - гірка і невтішна.
І на цьому поставимо крапку. Тому часто на порядку денному у мешканців багатоповерхівок Чорткова стоїть бажання створити об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, скорочено - ОСББ. Втім, у проекції дійсності це виглядає так - і хочеться, і колеться. І щодо цього також є свої логічні причини і перше - це брак поінформованості. І хоч на перший погляд, у словесному варіанті, начебто не проти і міська рада - КП "Чортків Дім", останнє могло б сказати: "Хочете, люди, окремо собі господарювати? Гаразд, зробимо вам ремонтні роботи і господарюйте собі на здоров'я". Це, коли по закону. А коли реально? Коли реально підійти до цієї справи, на мою думку, то вона виглядає так: "Порятунок потопаючих - в руках самих потопаючих".
Про ОСББ | Просмотров: 926 | Добавив: admin | Дата: 17.10.2011 | Коментарі (0)      З А К О Н        У К Р А Ї Н И
Про об'єднання співвласників
багатоквартирного будинку
 ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 10, ст.78 ) 
{ Із змінами, внесеними згідно із Законами
N 3053-IV ( 3053-15 ) від 03.11.2005, ВВР, 2006, N 4, ст.60
N 2555-VI ( 2555-17 ) від 23.09.2010, ВВР, 2011, N 6, ст.41
Кодексом
N 2755-VI ( 2755-17 ) від 02.12.2010, ВВР, 2011, N 13-14,
N 15-16, N 17, ст.112 }
Про ОСББ | Просмотров: 1509 | Добавив: admin | Дата: 17.10.2011

Житлова сфера – це найважливіша складова всього міського господарства, від стану якої значною мірою залежить соціальна і політична ситуація як у місті, так і у державі.
Український уряд визнає великі недоліки будинків, в яких живе більшість громадян. Більшість мешканців все ще сподівається, що держава, міська влада все-таки винайде кошти для проведення капітального ремонту їх будинків. Змінився час. Змінилася структура власності в житловому фонді. Неможливо, яке б не було бажання, зберігати стару систему управління будинками. Тому головним напрямком реформування житлового фонду є створення в багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Їх поява сприятиме розвитку ринкових відносин у житлово-комунальній сфері, що в свою чергу, сприятиме підвищенню рівня якості надання послуг.
Так що ж таке об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) і які в нього цілі?
Про ОСББ | Просмотров: 872 | Добавив: admin | Дата: 17.10.2011 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Рекомендуємо
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0